Pagalba  » Sertifikato galiojimo sustabdymas
google LT ENG FR DE    English
 

Sertifikavimo paslaugų teikėjas gali sustabdyti ar nutraukti išduotų Skaitmeninių sertifikatų galiojimą, o taip pat atšaukti sertifikato galiojimo sustabdymą Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatyme numatyta tvarka.

Sertifikato galiojimo sustabdymas

Skaitmeninių sertifikatų galiojimas gali būti sustabdomas remiantis elektroninio parašo įstatymu. Už sertifikato galiojimo sustabdymą yra atsakingas sertifikavimo paslaugų teikėjas, kuris sustabdo išduotų skaitmeninių sertifikatų galiojimą.

Sertifikato panaikinimas ir pakeitimas

Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatyme numatytais atvejais sertifikato galiojimas turi būti nutraukiamas. Tuomet skaitmeninis sertifikatas yra panaikinamas ir gali būti (tam tikrais atvejais) pakeistas nauju.

Sertifikato praradimas arba ištrinimas

Asmeniniai klientų skaitmeniniai sertifikatai nėra saugomi sertifikavimo paslaugų teikėjo archyvuose (tokiu būdu padidinamas asmeninių raktų saugumas). Jeigu Jūs netyčia ištrynėte savo sertifikatą, arba jį praradote dėl kokios nors kitos priežasties (pvz. kieto disko gedimo), Jūs turite pateikti prašymą nutraukti sertifikato galiojimą ir užsakyti naują.

Asmeninių skaitmeninių sertifikatų rekvizitų pakeitimas

Asmeniniame skaitmeniniame sertifikate yra pateikta informacija apie savininką - vardas, pavardė, darbovietės pavadinimas, elektroninio pašto adresas ir kt. Ši informacija gali būti įvesta į skaitmeninį sertifikatą tik vieną kartą ir jos keisti negalima. Todėl, pasikeitus bent vienam iš šių rekvizitų, reikia pateikti prašymą nutraukti sertifikato galiojimą ir užsakyti naują bei nurodyti pasikeitusius rekvizitus.

 
Kontaktams:
UAB "Skaitmeninio Sertifikavimo Centras"
Jogailos g. 8
LT-01116 Vilnius
Lietuva
Tel: +370 700 22722
Tel: +370 700 22721
el. paštas:
Klientų aptarnavimas:
Jogailos g. 8
D.d. 8:00-16:30
Pietūs 12:00-12:30
Techniniai ir kiti klausimai: support.ssc.lt, pagalba@ssc.lt
 
©2004-2018
created by e-Space ™

Visos teisės saugomos Webmaster